درباره ما

داستان خانه رشد

 

محمد خلیلی مدیر تیم درمان آنلاین خانه رشد می‌گوید :

بعد از شروع پاندمی کرونا در اسفند 1398 در ایران عملا خدمات کلینیک های توانبخشی مثل بسیار از بخش های خدمات درمانی  و غیر درمانی قطع شد . با قطع این خدمات ، نگرانی بابت از دست رفتن تایم طلایی و همچنین تعطیلی کامل کلینیک های توانبخشی وجود داشت .

بعد از گذشت چند هفته از همه گیری کرونا در کل کشور برای اواسط فروردین نود و نه با مطالعه و جستجو در منابع مختلف درباره اثر پذیری درمان انلاین و همچنین تجربیات محدودی که وجود داشت ایده ی غربالگری آنلاین و همینطور اجرای جدی درمان آنلاین شکل گرفت و عملیاتی شد .

با شروع غربالگری رشدی آنلاین برای اولین بار در سطح کشور تنها با گذشت فقط چند هفته استقبال بسیار خوبی از غربالگری آنلاین شد.

با شروع غربالگری انلاین و همزمان جذب و مدیریت درمان آنلاین بخشی از خانواده ها درمان آنلاین را جهت دریافت خدمات انتخاب کردند.

با افزایش درخواست برای درمان آنلاین به مرور مرحله جذب همکاران متخصص در زمینه گفتاردرمانی و کاردرمانی و روانشناسی شروع شد و در آذر ماه نود و نه به طور رسمی خانه رشد متولد گردید.

 با کسب تجربه و مطالعات و جلسات متعدد پروتکل Parent Coaching به عنوان رویکرد اصلی در خانه رشد انتخاب گردید.

در حال حاضر خانه رشد با همکاری هشتاد متخصص کاردرمانی و گفتاردرمان و روانشناس بعد از 4 سال تجربه درمان آنلاین و همینطور پشتوانه بیش از ده هزار غربالگری آنلاین افتخار اعتماد بیش هزار خانواده فعال برای گرفتن خدمات مختلفی از جمله گفتاردرمانی ، کاردرمانی و روانشناسی را دارد.

انتخاب درمانگر :

انتخاب درمانگر جهت همکاری با  خانه رشد با انجام مصاحبه های مختلف و بررسی معیار های بالینی و غیر بالینی از جمله نظم و تعهد و اخلاق و… انجام می‌گیرد .

پشتیبانی قوی و بی سابقه در حوزه توانبخشی، ارائه خدمات تخصصی درمان ،انتخاب درمانگر تخصصی متناسب با نیاز و شرایط مراجع از ویژگی اصلی درمان در خانه رشد می‌باشد .

روند پذیرش و ارایه خدمات در خانه رشد کاملا سریع و دقیق انجام می پذیرید.

همچنین کارنامه غربالگری برای اولین بار در ایران با مطالعه و بررسی برای همه مراجعین غربال شده صادر میگردد.

جهت پشتیبانی دقیق و حمایت روانی عاطفی خانواده در مسیر درمان علاوه بر خدمات اصلی شامل کاردرمانی ،گفتاردرمانی ،روانشناسی (بازی درمانی ، فرزند پروری ، رفتاردرمانی و ABA)

خدمات پشتیبانی از جمله والد مشاور؛تسهیلگر و گروهی درمانی برای والدین و کارنامه رشد گرام  ارایه می گردد.

ضمن تشکر از اعتماد و همراهی

همه ماموریت ما در خانه رشد دادن اگاهی و انجام هر چه بهتر وظایف می باشد.

6000+

جلسه غربالگری

1100+

گزارش های پیشرفت

300+

پست آموزشی

1000+

مراجع فعال

90+

درمانگر مشغول به فعالیت

راه های ارتباط با ما

شما همچنین میتوانید در فضای مجازی و از طریق راه های ارتباطی که در قسمت – تماس با ما – قرار گرفته اند ما را دنبال نمایید و نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

تماس و مشاوره