تجربه پیشرفت آراد

سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای خلیلی . پسرم آراد الان حدود سه سال و سه ماهه هست و ما درمان رو از مرداد سال گذشته با تیم شما شروع کردیم ، ابتدا شانزده جلسه با خانم سبزعلی داشتیم بعد الان حدود بیست و هشت جلسه با خانم چگینی عزیز گذروندیم .

توی این بیست و هشت جلسه آراد از نظر مشکلات حسی خیلی بهتر شده الان میتونم راحت موهاش رو کوتاه کنم ، ناخن هاش رو بگیرم ، دیگه دودندگی بی هدفش کم شده ولی البته هست تا حدودی ، نسبت به صداهای بلند واکنش بدی داشت و گوشاش رو می‌گرفت الان دیگه این کار رو نمیکنه ، کلیشه دیداریش کمتر شده ولی باز گهگاهی برمیگرده ، جفت پا میپره ، تعادل روی هر دو پاش خوب شده ، پرتاپ توپ با دست و پا خوبه ، توجه و تمرکزش بهتر شده ، تحمل پذیریش بالا رفته ولی همچنان نیاز به کار داره ، از نظر شناختی خوبه و حیوانات ، اشیاء و میوه ها رو می‌شناسه و می‌تونه دسته بندی کنه ، چهار رنگ اصلی رو می‌شناسه ، توالی سه تاییش خوبه ، بازی نخ و مهره رو به خوبی انجام میده در واقع دست ورزیش خوب شده ، الان مستقل غذا میخوره ، می‌تونه کفشش رو در بیاره ‌، دستور پذیریش بهتر شده و به دو مرحله ای رسیده ، آراد قبلاً کلام نداشت و الان دو ماهه به کلام رسیده و حدودا ده کلمه خود انگیخته داره .

در پایان تشکر ویژه دارم از خانم چگینی عزیز که خیلی دلسوزانه با من و پسرم همراه بودن . ایشون واقعا بی نظیرن ، چون بسیار پیگیر هستن و خیلی با دقت مشکل رو تشخیص میدن و راهکار مربوطه رو میدن . از خانم صفرزاده عزیز هم تشکر میکنم که یک سال با ما همراه بودن و برای آراد خیلی زحمت کشیدن ، هیچوقت فکر نمی‌کردم آراد یک روزی به حرف بیاد و خانم صفرزاده این رویا رو برام به واقعیت تبدیل کردن . از همتون متشکرم که با ما هستید و ما رو همراهی میکنید . پرتوان باشید ❣️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره