تجربه پیشرفت محسن و محمدرضا

با عرض سلام خدمت شما آقای دکتر خلیلی

بنده مادر محسن و محمدرضا رضائی هستم سی و سه ساله با شماره پرونده ۱۵۳۹ که در تاریخ ۹/۱۵ بچه ها ارزیابی شدن و ۹/۲۰ ارجاع داده شدن به گفتار درمانگر که خانم مطهری نژاد بودن و الان در طی ده جلسه میخواستم هم گزارش کار رو بدم و هم تشکر کنم از شما و خانم مطهری نژاد که خدا رو شاکرم که شما رو سر راه من قرار داد .

محسن که شش و نیم ساله بود و دچار اختلال یادگیری که در دوران مدرسه معلوم شد که اصلا نمی‌نوشت و نقاشی هم اصلا نمیتونست بکشه و وقتی که معلم یا خودم بهش میگفتیم ، زیاد گریه می‌کرد و قادر نبود که بنویسه ، حافظه بسیار ضعیف بود که دو تا کلمه رو نمیتونست حفظ کنه و بگه ، ولی الان طی ده جلسه کار با خانم مطهری نژاد ، محسن هم مینویسه ، هم داستان گویی میکنه ، حتی نقاشی که حتی نمیتونست یه خورشید بکشه و الان نقاشی با تمام جزئیات رو میکشه ، تمام حروف رو یاد گرفته و علاقه به مدرسه و درس بیشتر شده . امیدوارم تا آخر مدرسه بهتر هم بشه تا کلاس اول رو به خوبی بگذرونه و همه این ها رو مدیون شما و خانم مطهری نژاد هستیم .

و گزارش کار محمدرضا : روزایی که محمدرضا ارزیابی شد چهار و نیم ساله بود که اصلا صحبت نمیکرد و فقط در حد بیست کلمه بود که اونم فقط خودم می‌فهمیدم چی میگه و اصلا چیزی رو که ازش میخواستم رو اجرا نمی‌کرد و نمیدونست که چی میگم . الان طی این ده جلسه ، محمدرضا قشنگ جمله بندی میکنه و حتی اطرافیان هم متوجه میشن و میگن چقد خوب صحبت میکنه ، تمام حرفای من رو متوجه میشه و دیگه با لکنت و گنگ صحبت نمیکنه . خودم خیلی راضی هستم و خوشحال که تونستم بچه هام رو که هر کدوم یک سال از هم سن وسالانشون عقب بودن رو برسونم بهشون که حتی این پیشرفت بچه ها هم واضح هست . با تشکر از شما و خانم مطهری 🙏

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره