تجربه پیشرفت یگانه

سلام وقتتون بخیر ، گزارش بیست و دو جلسه کار درمانی یگانه قیاسی با خانم مومنی رو خدمتتون عرض میکنم . من مادر یگانه سه ساله از تهران هستم . ما جلسات کار درمانی رو از هفته اول دی ماه ۱۴۰۰ با خانم مومنی شروع کردیم . من با مشکل حساسیت لمسی ، درک کلامی پایین ، در کل بهم ریختگی حسی و عقب بودن دخترم از سن رشدی خودش مراجعه کردم .

طی جلساتی که با خانم مومنی طی بیست و دو جلسه داشتیم خدا رو شکر مشکلات حسی دخترم رفع شده ، اون حساسیت لمسی که نسبت به مواد مختلف داشت از بین رفته و نمیدونین من از دیدن اینکه دخترم به همه چی دست میزنه و چندشش نمیشه چقدر ذوق میکنم ، تعامل دخترم با محیط و آدم ها خیلی بهتر شده و خیلی بهتر ارتباط میگیره ، تمرینات کار درمانی روی کلامش هم تاثیر گذاشته و بهتر شده ، مهارت های حرکتی دخترم خیلی خوب شده ، هماهنگی دخترم عالی شده و چند تا کار رو راحت با هم انجام میده که مدیون تمرینات عالی و سخت خانم مومنی هستیم ، دخترم اصلا یه جا بند نمیشد اما خدا رو شکر الان بهتر شده که میشینه و بازی میکنه ، خودش درخواست بازی های حسی میده ، با کمک خانم مومنی دخترم رو راحت از پوشک گرفتم چیزی که واقعا واسم دور و به شدت سخت بود ، نسبت به محیط اطرافش آگاه تر شده و از همه مهم تر اینکه الان من مادر میدونم مشکل دخترم چی بود و باید باهاش چه کارها و تمریناتی رو داشته باشم .

ممنونم از همه ی خانه ی رشدی ها به ویژه خانم مومنی بخاطر تک تک زحماتی که برای دخترم کشیدن ، انشاءالله که بهترین ها نصیبتون بشه .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره