تجربه پیشرفت پارمیس

با سلام

گزارش پیشرفت پارمیس محمدیان پنج سال و نیمه رو عرض میکنم . درمانگر پارمیس آقای کوروش مفیدی هستن و شش جلسه با ایشون داشتیم .

بیشترین مشکل پارمیس از ابتدا ، کندی در واکنش به موقعیت ها ، پاسخگویی با وقفه زیاد به سوالات و ضعف در تعادل بود ، همچنین مبهم بودن کلام و کندی در جمله سازی و البته حافظه ضعیفش هم بود که به جرات می تونم بگم در رفع همه این مشکلات پیشرفت داشته . از لحاظ تعادلی در هنگام راه رفتن مسلط تر شده ، توجه نسبت به اطرافش بهتر شده ، حافظش در به یادآوری اتفاقات اطرافش بهتر شده ، تمایل بیشتری برای تعامل با اطرافیان پیدا کرده که شاید به خاطر وضوح بیشتر گفتارش باشه ، واکنش پذیری و چالاکیش خیلی بهتر شده ، در نقاشی هاش توجهش به جزئیات خیلی بیشتر شده و خیلی چیزهای جزئی رو هم توی نقاشیش می کشه و در کل حواسش جمع تر شده که به خاطر تمرینات خوب شماست .

البته هنوز هم از لحاظ تعادلی در مسیرهای سر بالایی و سر پایینی ناهموار مشکل و ترس داره ، هنوز هم حافظش جای کار داره و سرعت جمله سازیش مشکل داره و به نقطه کامل نرسیده ، ولی امیدواریم با استمرار تمریناتش بتونیم به نقطه ای که تو ذهنمون داریم برسیم . ممنون از تمام زحمات شما و وقتی که برای طراحی تمرین ها اختصاص می‌دید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره