تجربه پیشرفت محمدحسین

بسم الله الرحمن الرحیم

نام و نام خانوادگی : محمد حسین علیدوستی
سن : پنج سال و نیم
تعداد جلسات با جلسه معارفه : شش جلسه
شروع جلسات : نهم بهمن 1400
درمانگر : جناب آقای کوروش مفیدی

به دلیل نوسان لکنت و زود از کوره در رفتن پسرم به کار درمانی مراجعه کردم که خدا را شکر هم نوسان نداریم و هم میزان تحمل بهتر شده ، پسرم با یه قطره آب روی لباس هایی که تنش بود احساس خیسی روی لباس می کرد و تعویضش می کرد و اعصابش خرد می شد در هر مکان و هر ساعتی و کنترلش از دست من خارج بود ، ولی الان لباسش را تعویض نمیکنه و در صورتی که با یه قطره آب ناراحت میشد ، الان کامل آستینش خیس بشه کاری نداره و فقط میپرسه که خشک میشه ؟ ، با شنیدن کوچکترین صدای ناشناس از جا می پرید ، جا می خورد ، می ترسید یا حساسیت زیادی نشون میداد و تنها داخل اتاق نمیرفت ولی الان با صداهایی که حتی نا آشنا باشن به راحتی داخل اتاق میره و اصلا منو صدا نمیزنه که باهاش برم ، در بازی های حافظه یک یا دو شکل یا شی یادش میموند ولی الان با تمریناتی که انجام شده تا سه ، چهار شکل یا شی را به خاطر می سپاره ، زمانی که دوست پیدا می کرد و مشغول بازی می شد به خاطر یک تنه کوچیک یا کشیدن لباسش توسط بچه های همبازی ، ناراحت می‌شد و از بازی کنار می‌رفت ، وقتی تنها بازی میکرد حواسش بود که کسی بهش تنه نزنه که به خاطر این مورد ، ارتباطش کم بود ولی الان با تنه خیلی شدید ناراحت میشه و برای یه ضربه کوچیک میگه که مامان لباسم را کشیدن یا تنه زد به من و تمام که دوباره به بازی برمیگرده و از کوره در نمیره .

پسرم برای گفتار درمانی تحت درمان هست و اس آر به صفر و یک می‌ رسید ولی با نوسان باز روی چهار و پنج می آمد و با انجام کار درمانی ها چهار ماه هست که خدا را شکر نوسان نداشتیم . اس آر صفر و یک هست و به یاری پروردگار روی صفر میرسیم و میمونیم . از خدای مهربانم سپاسگزارم که من را با خانه رشد و خانه لکنت آشنا کرد . از آقای کوروش مفیدی تشکر میکنم چون با تمریناتی که در نظر گرفتن باعث بهبود عملکرد حسی و حرکتی و جلوگیری از نوسان لکنت شدن و  از اینکه با شرایط ما کنار آمدن ممنونم .

همینطور پسر من با مشکل تلفظ ( البته کم ) در حروف ک ، گ و بعضا جا به جایی س و ش مواجه بود . ما به کمک خانم رستم پور عزیز در جلسات برگزار شده رشد خوبی رو شاهدش بودیم . تایم جلسات خیلی منظم برگزار شدن و از بابت پرسش ‌و پاسخ در مورد نحوه تمرین با پسرم بسیار سپاسگزار خانم رستم پور عزیز هستم و با توجه به تمرین ها به نتیجه مطلوب رسیدیم . بسیار سپاسگزار ایشون هستم 🌺

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره