تجربه پیشرفت باراد

سلام آقای خلیلی صبحتون بخیر . میخواستم گزارش پیشرفت باراد رو از جلسات کار درمانی ، گفتار درمانی و رفتار درمانی بهتون بگم . من مامان باراد هستم و باراد پنج سال و یازده ماهشه . هفت جلسه گفتار درمانی با خانم اسدی عزیز پشت سر گذاشتیم . خانم اسدی عزیز فوق‌ العاده پر انرژی هستن و دلسوزانه به ما برنامه میدن ، تمرکز میکنن ، همه نقاط ضعف و قوت رو میگن و هر بار برنامه بهتری برای باراد ارائه میدن .

باراد در ابتدا جملات کوتاه و کمی می‌گفت ، حروف ربط استفاده نمیکرد و روایت گویی هم نداشت اما توی هفت جلسه با کمک خانم اسدی عزیز تونستیم به رشد گفتارش کمک کنیم ، حروف اضافه ی روی ، زیر ، پشت و کنار رو کاملا یاد گرفته و به کار میبره ، الان داره جملات چهار کلمه ای میگه ، داریم روی حافظه کار میکنیم که بهتر شدنشو خودم به وضوح میبینم چون جملات بهتر و طولانی تری رو میگه و تمرکزش عالی شده و همچنین افعال رو داریم کار میکنیم که در ابتدا توصیف خوبی نداشت اما الان جملات خیلی خوبی برای افعال میگه .

همچنین جلسات رفتار درمانی با خانم کاخکی عزیزم داشتیم که با راهکارهای درست و به جا تونستیم تنش ها و رفتار های منفی باراد رو از بین ببریم و کنترل اوضاع رو به دست بگیریم . همیشه کنارم بودن و به من امید و دل گرمی دادن .

همچنین هفده جلسه هم کار درمانی با جناب دکتر صاحبی پشت سر گذاشتیم . ایشون مثل پدری مهربون برای باراد وقت میذارن و برنامه میدن که تمرکز باراد عالی شده ، اعداد رو حفظ میکنه که قبل از اون نمیتونست و قشنگ میشینه من یک ساعت باهاش کار میکنم و از بازی کردن لذت میبره .

قبل از اینکه گفتار درمانگر معرفی کنید خیلی نگران بودم که کاش یه درمانگر خوب و با تجربه باشه . خودم خیلی استرس برای مدرسش داشتم اما بعد از معرفی خانم اسدی عزیز وقتی شاهد پیشرفت پسرم هستم حس خیلی خوبی دارم و دیگه نگران نیستم و مطمئنم تا مهر پسرم به همسن و سالاش میرسه . ممنون از تیم خوب و با تجربتون ، من خیلی ناراحتم که کاش زود تر با شما آشنا میشدم و زود تر شاهد پیشرفت پسرم میشدم . متاسفانه من از درمان حضوری هیچ نتیجه‌ای نگرفتم جز اینکه خودم روحیم داغون شد ، وقت از دست رفت و سن پسرم بالا رفت .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره