تجربه پیشرفت امیرسام

سلام وقت بخیر جناب خلیلی من مامان امیر سام شریفات هستم سه سال و شش ماهه با تشخیص اوتیسم . در تاریخ 1400/10/14 در سن سه سالگی توسط خانم بابایی غربالگری شدیم و سن رشدی حدود یک سال تخمین زده شد و برای گفتار ارجاع داده شدیم به جناب مناف برای گفتار درمانی . بعد از ده جلسه با ایشون چون پسرم خیلی پیشرفت قابل توجهی نداشت ، به پیشنهاد ایشون که نظر بر این داشتن که خیلی کار درمانی موثری نیست و فوق العاده به جا و صحیح بود ، کار درمانی حضوری پسرم رو کلا کنسل کردم و با تیم شما با خانم محمودی کار درمانی رو شروع کردم که در تاریخ 1401/1/17 ، استارت کلاس ها زده شد .

بعد گذشت هشت جلسه تا به حال امیر سام ارتباط چشمیش به چهل درصد رسیده ، واکنش به اسمش نسبت به صدای خودم میتونم بگم صد درصد شده ولی باقی افراد هنوز خیلی نیاز به کار داره ، دستور پذیری در موارد ساده و روزمره خیلی بهتر شده ، توجه رو به رشد هست ، بال بال زدن هاش هرچند کم ولی کمتر شده ، مشکلات حسی به جز در موارد محدود خیلی خیلی کمتر شده و از نظر درکی و تقلید کردن هم رو به رشد هست . یه نکته که توی این مدت خیلی خیلیییی زیاد برای من ارزش داشت و واقعا از خانم محمودی برای زحماتشون تشکر میکنم و همچنین جناب مناف که فوق العاده پیشنهاد به جا و درستی به من دادن که فوق العاده از هر دوی این عزیزان راضی و ممنون هستم ، اینه که امیر سام و آبجیش دوقلو هستن و امیر سامی که اصلا آبجیش رو میشه گفت نمیدید توی خونه ، الان به آبجیش درخواست شروع بازی میده و تا حدودی از آبجی تقلید میکنه .

واقعا از شما و تیم خوبتون به خصوص جناب مناف و خانم محمودی خیلی خیلی تشکر میکنم و دعای خیر ما مامان ها بدرقه راهتون 🙏🏻🙏🏻☘️☘️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره