تجربه پیشرفت امیرحسین

سلام و عرض ادب ، من مامان امیرحسین سه سال و یازده ماهه هستم . در حال حاضر بیست و دو جلسه گفتار با خانم دکتر ملکیان رو پشت سر گذاشتیم .

در ابتدای شروع جلسات پسرم جمله سه تا چهار کلمه ای ، البته با درک خیلی پایین تر نسبت به سنش داشت . چیزی که لازم میدونم توی این گزارش بگم و خیلی خیلی مهمه اینه که خانم دکتر بسیار نکته بین هستن ، از هر فیلمی که مشاهده میکنن تمام نکته هایی که لازمه کار بشه رو در میارن و به عنوان یه تمرین برای جلسات بعدی در نظر میگیرن . ( این رو اضافه کنم که قبل از آشنایی با ایشون من پانزده جلسه گفتار با همکار دیگه ای داشتم که چون پیشرفت کند و مطابق با درک فرزندم نبود و فشار زیادی رو متحمل میشدیم ، از بازدهی اون طور که باید راضی نبودیم . ) تمرینات خانم ملکیان به صورتی هست که هر هفته باعث افزایش درک پسرم میشه ، چیزی که درمانگر اولمون خیلی کار نمیکردن ، در نتیجه تمرینات یا تکراری بودن یا انقدر سنگین بودن که متناسب با درک پسرم نبودن . البته من قدردان زحمات درمانگر اولمون هم هستم ، اما وقتی که با خانم ملکیان کار کردم متوجه تفاوت بسیار زیاد تمرینات و در نتیجه پیشرفت بیشتر و اصولی تر پسرم شدم .

الان امیرحسین من به لحاظ درک و بیان پیشرفت زیادی کرده و مطمئن هستم به زودی روزی میرسه که از نظر گفتار پسرم به سن تقویمیش میرسه . در یک جمله بگم که خانم دکتر ملکیان گلی از گل های بهشتن و هرگز ایشون رو فراموش نخواهم کرد 💗

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره