تجربه پیشرفت آروین

سلام جناب خلیلی میخواستم گزارش هفت جلسه کار درمانی با خانم محمودی رو بدم خدمتتون .

آروین بعد از ارجاع دوره ای به خانم محمودی از لحاظ حافظه دو مرحله ای و حتی سه مرحله ای خیلی پیشرفت داشته که البته هنوزم جای کار داره ، الان موقع خرید وقتی باهام میاد قشقرق به پا نمیکنه که این رو مدیون تمرینات و راهنمایی های خانم محمودی هستم ، از لحاظ کدینگ هم پیشرفت خوبی داشته و الان لی لی رو هم کامل یاد گرفته خدا رو شکر . تو این مدت که ما با تیم شما تجربه درمان داشتیم تمام درمانگرهامون عالی و با تجربه بودند و مشکلاتی از آروین رو متوجه شدند که ما خودمون نمیدونستیم و با تمرینات فوق العاده عالیشون باعث پیشرفت پسرم شدند ، ممنونم از شما و تیم بی نظیرتون .

تمرینات گفتار رو هم با خانم طهماسبی عزیز ادامه میدیم که پیشرفت های آروین تو زمینه گفتار عالی بوده و خودش گه گاه جملات دو تایی و حتی سه تایی البته با لحن خودش میگه ، توجه و تمرکز آروین با تمرینات دو درمانگر عزیز خیلی بالا رفته ، آروین الان وارد مرحله شناخت ارتباطی وسایل ، حیوانات و میوه ها شده که این برای ما عالیه ، مالکیت رو متوجه میشه و خوب خیلی از کلمات رو میتونه بگه که البته مشکل تلفظ داره و خانم طهماسبی با تمرینات هوشمندانه دارند این مشکلات رو رفع میکنند .

ما قرار بود اواخر بهمن واسه ارزیابی حضوری برسیم خدمتتون که به خاطر اینکه همگی کرونا گرفتیم برنامه رو میذاریم اواخر فروردین که کرونا هم کمی آروم تر بشه 🌻🌻🌻

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره