تجربه پیشرفت یگانه

سلام آقای خلیلی وقتتون بخیر ، من مادر یگانه دو سال و هفت ماهه از تهران هستم . حدود دو ماه پیش توسط خانم سرمدی دخترم غربال شد و من از اول دی ماه جلسات گفتار رو با خانم مرادیان و کار درمانی رو با خانم مومنی شروع کردم .

دخترم وقتی جلسات رو شروع کردم جمله دو کلمه ای میگفت و خدا رو شکر بعد چهار جلسه گفتار درمانی الان دخترم جملات چهار کلمه ای میگه ، از ضمیر من استفاده میکنه ، درک مطلبش بهتر شده ، از حرف اضافه ی با استفاده میکنه ، تعداد فعل هایی که یاد گرفته بیشتر شده و حافظه ی دو تایی رو با کارت های دیدآموز برای افعال و کلمات کار کردیم و کاملا بلده . برای من مادر که شاهد یه سری تاخیر ها توی دخترم بودم ، این یه پیشرفت بزرگ محسوب میشه ، هر چند هنوز خیلی خیلی کار داریم تا برسیم به سطح نرمال و سن رشدی دخترم اما خواستم واقعا از تیم خوبتون تشکر کنم ، خیلی وقت ها ما مادر ها که تجربه ی اولمونه آموزشمون به بچه هامون اصولی نیست که من بعد آشنایی با تیمتون خیلی چیز ها رو که باهاشون مشکل داشتم ، راحت تونستم تو قالب بازی به دخترم آموزش بدم . ممنونم از تیم خوبتون .

البته این رو هم اضافه کنم که من قبل آشنایی و کار با تیم شما ، تجربه جلسات گفتار و کار درمانی حضوری رو هم داشتم ، چهار جلسه دخترم رو بردم و هر دفعه ای که میخواستیم بریم کلینیک ، از سر خیابون مرکز شروع میکرد به گریه و من به زور میبردمش و هر دفعه از اول جلسه تا آخر جلسه فقط صدای گریش میومد ، هر سری من بعد جلسه میپرسیدم با این همه گریه اصلا همکاری میکنه ؟؟؟ اون خانم هم میگفتن نه اما درست میشه و عادت میکنه !!! که بعد دیدم نه اینجوری فایده نداره و من مجبورم بعد این جلسات دخترم رو ببرم پیش مشاور از بس که گریه میکرد و عصبی میشد از نبود من .

خدا رو شکر بعد با تیم شما آشنا شدم ، قبول دارم اینجوری واسه مادر ها سخته و کلافه میشن اما به نظرم حداقل واسه دختر من اینجوری کاراییش خیلی بیشتره . بعضی روز ها خیلی خسته میشم اما به امید روزی که به من هم بگین دخترت ترخیصه و دیگه تاخیری نداره همه ی این سختی ها رو به جون میخرم ، به امید پیشرفت و بهبودی همه ی بچه ها 🙏🙏🌹

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره