تجربه پیشرفت یاسین

گزارش جلسات بد غذایی را خدمتتون عرض میکنم .

نام کودک : یاسین عاشوری راد

درمانگر : سرکار خانم عابدینی

اسفند 1400 بعد از غربالگری جهت پیگیری مشکل بد غذایی پسرم به خانم عابدینی ارجاع شدم و اولین جلسه در فروردین 1401 شروع شد . قبل از جلسه اول خواسته شد فایلی که شامل تعدادی سوال بود رو پر کنم که این سوالات بسیار دقیق و با جزئیات زیاد بودند و دقیقا مواردی بودند که باید به صورت شفاهی توضیح میدادم که مستلزم زمان زیادی میشد ، در ادامه جلسات روند حل مشکل کاملا مرحله به مرحله بود و در قالب بازی با یاسین انجام میشد . توضیحات خانم عابدینی و مثال هایی که درباره بازی ها میزدند کاملا نحوه انجام کار رو برای من روشن میکرد . همچنین در هر مرحله وقت کافی میدادن تا به حد مطلوب رسیده باشیم و بعد وارد مرحله بعدی بشیم .

در کل از تسلط ایشون به موضوع بد غذایی و راهنمایی هاشون بسیار راضی هستم  و در حال حاضر که ترخیص شدیم تنوع غذایی یاسین بیشتر شده . خانم عابدینی فرمودند من روند کار رو میدونم و باید برای سایر غذا ها به کار ببرم تا به امید خدا  مشکل کامل حل بشه و یاسین بتونه بیشتر غذا ها رو بخوره . خیلی از تیم خانه رشد و خانم عابدینی سپاسگزارم و امیدوارم موفق باشید .

همچنین از خانم ترک نژاد که همیشه همراه بودن و دل گرمی و امید به من میدادن سپاسگزارم که به ما روحیه تازه میدادن چون من واقعا ناامید شده بودم ، امیدوارم همیشه خدا بهترین ها رو براتون رقم بزنه 🙏🙏🌹

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس و مشاوره