تجربه پیشرفت کیان

سلام آقای خلیلی بزرگوار ، خوب هستین ؟ مامان کیان کریمی هستم دو سال و نیمه از زنجان . قبل از هر چیز از همه زحماتتون یک دنیا سپاسگزارم و بابت تیم قوی و همکاران عالیتون ممنونم . غرض از مزاحمت ، خواستم بگم اگه امکانش هست جسارتا با مسئولیت خودم دیگه کلاس های گفتار درمانی و کار درمانی رو ادامه ندیم ، به خانم آرمین و خانم اژدر هم پیام دادم و درخواستم رو گفتم . یه سری مشکلات واسمون پیش اومده که پیش بردن کلاس ها چه از نظر مالی و چه از نظر وقت واقعا واسمون سخت شده ، خیلی تلاش کردم که این اتفاق نیفته اما واقعا نشد و شرمنده شما هستم .

کیان هم از نظر خودمون نسبت به روز اول که به شما مراجعه کردیم خیلی پیشرفت کرده ، چه از نظر گفتاری و چه از نظر کار درمانی ، الان کیان جملات سه کلمه ای و گاها چهار کلمه ای میگه ، هر روز کلمات و فعل های جديد و فراوان یاد میگیره ، در کل خیلی خوب ، روان و هدفمند حرف میزنه و کاملا میتونه منظور خودش رو برسونه ، شاید به حد قابل قبولی که از نظر شما ترخیص باشه نرسیده ولی به نظر خودم تا حدود زیادی نزدیک شده .

باز هم یک دنیا سپاسگزارم بابت همه ی خوبی ها و زحماتتون ، انشاالله هر جا هستین همیشه شاد و سلامت باشین و خدا پشت و پناهتون باشه .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره