تجربه پیشرفت کارن

سلام آقای خلیلی میخواستم گزارش پیشرفت و ترخیص کارن رو بعد از پنج جلسه کار درمانی با آقای رضائی بدم . کارن به خاطر نا روانی بابت گفتار ، ارجاع داده شد به کار درمانی .

خدا رو شکر با تمرین هایی که آقای رضائی دادن ، کارن نا روانیش کمتر شده ، از نظر حرکتی ، حسی و توجه و تمرکز پیشرفت کرده ، مثلاً قبلاً ضربه زدن به توپ با دست روی زمین ( بسکتبال ) رو بلد نبود ولی الان با هر دو دست انجام میده ، گفتن توالی یه سری کلمات رو هم یاد گرفته ، سرعت بیانش بیشتر شده ، تشخیص صدا های مختلف بدون دیدن رو به دست آورده ، انجام یه سری حرکات طبق کد گذاری هایی که برای هر صدا شده بود رو یاد گرفته ، پروانه زدن بر عکس ، گفتن یه سری کلمات در حین انجام حرکت گردو شکستن ، حمل توپ با قاشق ، به خاطر سپردن توالی دستوری انجام کارها ، پیدا کردن اشیا پنهان شده در محیط با توجه به کم و زیاد شدن صدا ، گرفتن توپ با سبد و همچنین گرفتن توپ ها با رنگ های مختلف و همزمان گفتن یه سری کد گذاری هایی که برای هر رنگ در نظر گرفته شده بود رو هم یاد گرفته .

در کل تو این مدت کلی از نظر حرکتی ، حسی و توجه و تمرکز پیشرفت کرده و در کنارش به نا روانی گفتارش هم کمک شده . از شما و آقای رضائی ممنونم بابت تمام زحماتتون و همچنین از آقای سیدی ، کار درمانگر قبلی کارن ، که مدتی هم ایشون با کارن کار کردن .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره