تجربه پیشرفت پرهام

سلام . وقتتون بخیر .

مادر پرهام ایروانی هستم ، سه سال و سه ماهه از اصفهان با کد پرونده ۸۱۵ . تاریخ ارزیابی توسط شما ۱۴۰۰/۶/۱۱ بود و گزارش بیست و دو جلسه گفتار درمانی با جناب آقای نورانی رو خدمتتون مینویسم .

در شروع گفتار درمانی به دلیل تاخیر ، پسرم دو سال و هفت ماهه بود ، کلمات خیلی خیلی محدود و ناقص بود و خیلی از حروف رو نمیتونست بیان کنه . آقای نورانی بعد از جلسه ارزیابی با تمرینات گسترش حافظه ، گسترش کلمات و …. شروع کردند .

بسیار بسیار منظم ، با دادن تمرینات عالی و با انرژی بسیار مثبت هر بار روحیه ما رو بالا بردند و به ما انگیزه دادند که بتونیم با روحیه پیش بریم چون پسرم مخصوصا اوایل خیلی سخت همکاری میکرد . تمرین هایی که هر جلسه میدادند جدید و متناسب با روحیات پسرم طراحی میشد و هر بار اگر در روشی پسرم همکاری نمیکرد ، روش رو تغییر میدادند تا بالاخره قلقش دستمون میومد . چهارم اردیبهشت امسال ، آقای نورانی پسرم رو ترخیص کردند و قرار شد برای وضوح که در ارزیابی خانم دهقانپور سی درصد تشخیص دادند ، جلساتی با ایشان داشته باشیم که به دلیل مشغله هایی که برای ما پیش اومد محقق نشد .

امروز بعد از حدود یک ماه مجددا چند تا ویس جدید برای خانم دهقانپور ارسال کردم و ایشون گفتند وضوح نسبت به ارزیابی اولیه خیلی بهتر شده و الان متناسب با سنش هست . در نهایت تشکر بسیار بسیار ویژه از شما بابت راهنمایی و از جناب آقای نورانی که بسیار دقیق ، منظم ، حرفه ای و بسیار زحمت کشیدند برای پسرم و برای ما دارم که همیشه و همیشه از شما و ایشون ممنون خواهیم بود .

الان بیشتر مشکلی که هست فکر میکنم تلگرافی طور حرف زدن هست که خانم دهقانپور گفتند سه الی چهار ماه میشه زمان داد و اگر در وضوح مشکلی بود مجدد با ایشان ارزیابی داشته باشم و اگر تلگرافی طور حرف زدن حل نشده بود با همکاران دیگر پیش برم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره