تجربه پیشرفت پارمیس

با سلام و خدا قوت خدمت شما آقای خلیلی بزرگوار و تیم خانه رشد ، مادر پارمیس اوسطی هستم چهار ساله از اراک . پارمیس بیست و پنجم فروردین توسط خود شما غربال شد و تشخیص شما تاخیر در گفتار بود و پارمیس کم شنوا هست . سیزدهم اردیبهشت با سرکار خانم امینی شروع کردیم و بیست و دو جلسه با خانم امینی کلاس داشتیم .

نظر ایشون به این صورت بود که پارمیس در ابتدا پانزده کلمه داشت ، درک سوال نداشت ، مفاهیم رو نمی شناخت ، جمله و فعل نداشت و درک دستور ضعیف بود . در حال حاضر تعداد کلمات چهارصد کلمه هست ، جملات سه تا چهار کلمه ای میگه ، داستان تعریف میکنه ، سوال میپرسه ، سوالات والدین و اطرافیان رو درک میکنه ، وضوح گفتار هم داره ، مفاهیم رو درک میکنه و در جملات فعل ها رو به کار میبره .

کمال تشکر رو از خانم امینی دارم ، ایشون واقعا با حوصله و دلسوزی تمرینات رو جلو میبرن در صورتی که پارمیس مقاومت زیادی در برابر آموزش داشت و هر زمان که مسئله ای بود ایشون پاسخ گو بودن و راه حل مناسب رو ارائه میدادن ، همچنین از خانم غضنفری هم تشکر میکنم که زحمت کار درمانی پارمیس با ایشون بود . همیشه دعا گوی شما و تیم خانه رشد هستیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره