تجربه پیشرفت پارسا

سلام جناب آقای خلیلی وقت بخیر ، مامان پارسا زارع هستم پنج ساله از یزد . ده جلسه گفتار درمانی داشت که پیشرفتی نداشت و لطف کردید درمانگر رو عوض کردید و الان شش جلسه درمان با خانم دهقانپور عزیز انجام شده ، واااقعا پیشرفت پارسا در این شش جلسه قابل مقایسه با قبل نیست و لازمه از شما ، تیم خوبتون و به خصوص خانم دهقانپور عزیز تشکر ویژه کنم .

صداهای « س » ، « ز » و « ق » براش تثبیت شده ، صداهای « ش » ، « گ » و « و » رو خیلی خوب پیش رفته و در مراحل آخره ، صدای « ک » رو که پارسا شدیدا مشکل داشت ، آموزشش دو جلسه هست که شروع شده ولی با مهارت آموزش خانم دهقانپور ، پارسا عااالی یاد گرفته و سریع داره پیش میره ، صداهایی مثل « م » ، « ب » و « پ » هم که پارسا زیاد مشکل نداشت ، چک شدن و باهاش کار شد و امروز آموزش صدای « ژ » آغاز شد که خیلی پارسا مشکل نداشت و وارد کلمه شدیم .

خانم دهقانپور تشخیص دادن که پارسا توجهش پایینه و نیاز به کار درمانی هم داره که الان سه جلسه کار درمانی با خانم فتحعلی پور هم انجام شده . بابت زحماتی که میکشید و وقتی که میذارید صمیمانه سپاسگزارم 🌹 و از خداوند بهترین ها رو براتون خواستارم 💐

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره