تجربه پیشرفت پارسا

سلام جناب آقای خلیلی وقت بخیر ، من مامان پارسا هستم . پارسا دهم تیر ماه در سن پنج سال و نه ماهگی توسط شما غربال شد و به خانم دهقانپور عزیز ارجاع شدیم و از پانزدهم تیر درمان پارسا شروع شد .

پارسا به تشخیص خانم دهقانپور مشکل اختلالات واج شناختی بی ثبات ، همچنین هایپر نیزالیتی ( کلا صدا رو توی بینی تشکیل میداد ) داشت و کاملا کلمات و جملات رو به صورت نامفهوم بیان میکرد به صورتی که فقط من و پدرش متوجه منظورش میشدیم که این موضوع باعث عصبانیت و پرخاشگری پارسا شده بود که الان بعد از گذشت بیست و چهار جلسه گفتار درمانی ، مشکل تو دماغی صحبت کردن پارسا کاملا حل شده و به صورت واضح و مشخص با همه صحبت میکنه ، داستان میگه و شعر میخونه و از بابت این موضوع بسیار خوشحاله .

هر چند دوره سختی بود ولی به لطف ، تجربه و صبوری خانم دهقانپور عزیز تونستیم این مراحل رو پشت سر بگذاریم و پارسا الان در سن شش سال و سه ماهگی و بعد از گذشت بیست و چهار جلسه گفتار درمانی در بیستم دی ماه ترخیص شد . من از اینکه با تیم مجرب و تلاشگر شما آشنا شدم خیلی خوشحالم و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر رو برای شما و خانم دهقانپور عزیز خواستارم ، من هیچ وقت این همه لطفی که خانم دهقانپور به من میکردن ، دلسوزانه من رو دلداری میدادن و راهنمایی میکردن رو فراموش نمیکنم 🙏

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره