تجربه پیشرفت نیکان

با سلام خدمت شما
ميخواستم گزارش پيشرفت پسرم نیکان رو بعد پانزده جلسه گفتار درماني با خانم صفرزاده و كار درماني با خانم چگیني بدم . واقعا اول از همه از لطفشون تشكر ميكنم كه باعث پيشرفت پسرم شدند ، پسرم الان چهار سال و چهار ماهه هست و به علت تاخير گفتار به شما مراجعه كردم .

پسرم به علت تماشاي بيش از حد تلوزيون تمركز ، توجه ، دستور پذيري ، مشكلات حسي و عدم توجه به اسم و همه مواردي كه فكرشو بكنيد رو داشت و حتي جلسه اول مراجعه كه در دو سالگي بود تشخيص داديد كه مشكوك به اتيسم هست که با تيم شما كار رو در دو سالگي استارت زديم و در اين مدت تمامي موارد ذكر شده خيلي بالا اومد و خوب شد . از اول امسال كار رو با خانم صفرزاده و خانم چگیني شروع كرديم ، خدا رو شكر الان توجه و تمركز ، شناخت ، دستور پذيري و همه موارد عالللللليييييي شده ، مهمتر اينكه به كلام رسيده گرچه كلامش هنوز جاي كار داره ولي الان ديگه هم من و هم درمانگرهاش معتقيديم كه هيچ كدوم از اون علامت هايي كه مشكوك به اتيسم باشه رو نداره و كاملا شبيه بچه هاي عادي هست .

اين رو مديون تيم خوب شما هستم و خيلي خوشحالم كه الان پسرم مثل بچه هاي ديگه شده . ممنونم از تيم خوب و حرفه ايي شما 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس و مشاوره