تجربه پیشرفت نیکان

با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای خلیلی 

من مامان نیکان هستم که توسط شما در تاریخ چهاردهم آذر در سن پنج سال و شش ماهگی به شماره پرونده ۱۵۳۱ غربالگری شد . در تاریخ بیست و یکم آذر اولین جلسه کار درمانی با خانم اژدر مهربونم شروع شد . می خواستم گزارش ده جلسه کار درمانی رو خدمت شما عرض کنم .

ما با مشکلات رفتاری زیادی در نیکان رو به رو بودیم ، مثل عدم تمرکز و نشستن پشت میز ، عدم دستور پذیری و مشکلات حسی و عمقی . اول از همه تشکر می‌کنم از مهربون ترین و حرفه ای ترین کار درمانگر ، خانم اژدر عزیزم ، ایشون با تمرین های خوبی که به ما می دهند به پسرم خیلی کمک کردند به طوری که درست نگه داشتن قلم و همین طور رنگ آمیزی کردن رو یاد گرفت ، دستور پذیریش خیلی بهتر شد ، یکی از مهم ترین کمک های خانم اژدر عزیزم این بود که به ما پدر و مادر ، چطور بازی کردن با کودکمون رو یاد دادن ، این که چطور میشه با وسیله های ساده ، بازی های خوب و سرگرم کننده ای رو انجام داد ، ما بازی کردن با نیکان رو یاد گرفتیم و لذت بردن با بازی های ساده‌ ای که در عین حال کارآمد هستند .

ما هنوز به کمک خانم اژدر نیاز داریم چون من با ده جلسه درمان انتظار معجزه ندارم ولی مطمئنم که ما سه تا در کنار شما و تیم خوبتون رشد می کنیم و امید داریم روز به روز نیکان بهتر خواهد شد . با تشکر از شما و تیم خانه رشد . برقرار و مانا باشید ☘️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره