تجربه پیشرفت نیکان

با سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای خلیلی

من مامان نیکان هستم که توسط شما در تاریخ چهاردهم آذر در سن پنج سال و شش ماهگی به شماره پرونده ۱۵۳۱ غربالگری شد و ما در تاریخ بیست و ششم آذر اولین جلسه گفتار درمانی رو با آقای برگی شروع کردیم که می خوام خدمت شما گزارش ده جلسه گفتار درمانی رو عرض کنم . از اونجایی که ما با تشخیص اوتیسم به شما مراجعه کردیم ، مشکلات پسرم بیشتر در کلام که شامل ناتوانی در ساخت جمله ، بیان درست کلمه ها ، ضعف حافظه شنیداری و ارتباط ضعیف می باشد ، بود .

اول از همه تشکر می کنم بابت تیم محترم و حرفه ای شما خصوصا آقای برگی عزیز که خیلی صبورانه در راه پیشرفت نیکان به ما کمک می کنند و تمرین ها رو خیلی دقیق توضیح می دهند . در این ده جلسه ای که گذشت می تونم به جرات بگم ایشون من رو آگاه تر کردند ، آگاه به این که چطور می تونم با پسرم صحبت کنم و ایشون درست صحبت کردن رو به من یاد دادند ، دایره لغات نیکان خیلی زیاد تر شده و می تونه جملاتی رو که یاد گرفته در شرایط مناسب و حتی با تغییر دادنش استفاده کنه .  

از اونجایی که نیکان دو زبانه هستش ، با راهنمایی های آقای برگی ، نیکان الان می تونه با مربی هاش ارتباط برقرار کنه که این باعث خوشحالی ماست . می دونم راه درازی در پیش رو داریم و باید در زمینه های مختلفی مثل ضمایر و حافظه شنیداری بیشتر کار کنیم و تقویتشون کنیم . خدا رو شکر می کنم که میتونم از طریق آقای برگی عزیز و شما با کودکم ارتباط بگیرم و با او رشد کنم . ممنون از شما و تیم خانه رشد . برقرار و مانا باشید ☘️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره