تجربه پیشرفت مرسانا

سلام آقای خلیلی شبتون بخیر ، مامان مرسانا سه ساله هستم . میخواستم گزارش بفرستم خدمتتون و گزارش ما دو قسمتی هست که قبلا مختصر گزارشی فرستاده بودم اما الان کامل تر میگم خدمتتون .

گزارش کار درمانی رو عرض میکنم . اردیبهشت ماه جلسات کار درمانی رو با خانم صمدی عزیز و دلسوز شروع کردیم که بیست جلسه با ایشون داشتیم . توی این مدت به لطف خانم صمدی دخترم از نظر موارد زیر عالی شد : تقلید ، اشاره کردن ، واکنش به اسم ، افزایش تحمل و صبر ، پذیرش محیط های جدید و جفت پا پریدن و یادمه تو جلسه غربال شما پرسیدین جفت پا میپره که من گفتم نه ، گفتید وقتی پرید احتمالا کلام هم راه میفته و دقیقا همین هم شد ، دستور پذیری عاالیه ، مشارکت در کارهای خونه عالیه که دیگه الان دخترم سفره غذا پهن میکنه برامون 😁 ، لباساش کثیف میشه میبره خودش میندازه تو ماشین و با هم روشن میکنیم ، توجه و تمرکز عالیه و … . از همین جا از خانم صمدی عزیز تشکر میکنم ، ایشون درمانگر بسیار منظم ، دقیق و پیگیری بودن و بعد ما ارجاع داده شدیم به خانم اژدر .

و اما مشکلاتی که در زمینه کار درمانی برای ما هنوز کامل حل نشده در مورد حساسیت شنیداری مرسانا هست که هنوز از صدای جارو برقی و آبمیوه گیری اذیت میشه و دستش رو روی گوشاش میذاره ، تمرین هم داشتیم با خانم صمدی اما برطرف نشد و یک مشکل دیگه هم برای دست زدن به آرد و شکر هست که هنوز حساسیت داره . البته من تا مهر ماه بیمارستان کار میکردم که حجم کاری سنگین و وقت کم باعث شد که نتونم اون طور که باید برای مرسانا وقت بذارم و تصمیم گرفتم استعفا بدم که خوب یک مقدار برام سنگین بود این قضیه اما به خاطر دخترم این تصمیم رو گرفتم و خواستم بیشتر کنارش باشم و کمکش کنم . ببخشید طولانی شد ، انشاالله هفته آینده گزارش گفتار درمانی رو هم میفرستم خدمتتون . این رو بدونید که هر چقدر هم ازتون تشکر کنم کمه ، خدا خیرتون بده 💚

و اما خانم اژدر فوق العاده حرفه ای هستن که وقتی جلسه ارزیابی داشتیم ، از جواب هایی که به سوال های من میدادن متوجه شدم ایشون چقدر تو کارشون حرفه ای هستن . جلسه هفتم کار درمانی با خانم اژدر هستیم و با تمریناتی که به مرسانا دادن من احساس کردم اعتماد به نفس دخترم بالا رفته و اینکه در مورد از پوشک گرفتن دخترم با ایشون صحبت کردم که موفق نبودم و من رو راهنمایی کردن و تمرین تقویت حس عمقی دادن که تو مدت سه روز خیلی راحت تونستم دخترم رو از پوشک بگیرم ، من فکر میکردم هیچ وقت نمیتونم موفق بشم تو این مورد و الان یه بار سنگینی از دوشم انگار برداشته شده .

تشکر میکنم از خانم اژدر عزیز و تشکر میکنم از شما و همیشه دعاگوی شما و تیم فوق العاده حرفه ایتون هستم 🌸 این رو هم اضافه میکنم که مهارت آب پاشیدن با اسپری ، کار با گیره لباسی ، انبر یخ ، توپ شوت کردن ، پرتاب کردن و گرفتن و کلی چیزای دیگه که من کم کم یادم میفته رو هم مرسانا به دست آورده . خانم اژدر هم خیلی راضین خدا رو شکر از مرسانا و برای تمرین حافظه گفتن بیشتر از اون چیزی که انتظار داشتم هست 🥰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره