تجربه پیشرفت مانلی

سلام وقت بخیر ، من مامان مانلی سه سال و پنج ماهه هستم . مانلی هفتم آذر توسط جناب آقای خلیلی غربالگری شد و به خانم حاجی علیزاده گفتار درمانگر و جناب آقای دهقان کار درمانگر معرفی شدیم و امروز جلسه هفتم ما با خانم علیزاده بود که خواستم گزارش عملکرد این مدت مانلی رو خدمتتون عرض کنم .

مانلی دایره لغات محدودی داشت ، تنها در حد جملات دو کلمه ای بدون فعل حرف میزد و بیشتر نیازهاش رو با ژست به ما میفهموند اما درست بعد از چهار جلسه که حدود یک ماه میشد ، من معجزه رو به چشم دیدم که از جملات بدون فعل دو کلمه ای به جملات سه کلمه ای با فعل رسید ، حتی الان جملات چهار تایی هم میگه البته محدود ، خیلی فعال شده ، اعتماد به نفس پیدا کرده ، سعی می کنه تو صحبت های ما مشارکت کنه ، حتی یه وقت هایی عصبی میشد چون ما منظورش رو متوجه نمیشدیم اما الان خیلی آروم شده که این رو همه اطرافیان متوجه شدن و کلماتی رو میگه که من اصلا فکر نمی کردم بلد باشه و ما همه این ها رو مدیون خانم حاجی علیزاده عزیز هستیم و تیم دلسوز و قوی خانه رشد .

باز هم ممنونم و یه خسته نباشید جانانه به خانم علیزاده میگم که خیلی وقت و بی وقت مزاحمشون شدم اما بسیار صبور و دلسوزانه جواب تمام سوالاتم رو دادن .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره