تجربه پیشرفت علی

سلام آقای خلیلی مامان علی هستم از بندرعباس . این هفته جلسه کار درمانی علی که با آقای امینی بود تموم شد و آقای امینی گفتن چند هفته بعد دوباره علی رو ارزیابی میکنن اما جلسات گفتار همچنان با خانم حسن پور نازنین ادامه داره .

ما با خانم حسن پور به قصه گویی رسیدیم و علی داره برای پیوسته شدن جملاتش از حروف ربط استفاده میکنه که تمرینای ما کتاب خوانی هست بیشتر ، الحمدلله علی بازی هدفمند داره مثل پلیس بازی و فوتبال بازی ، الان علی ارتباط میگیره با بزرگ تر ها و از اون حالت منزوی بودن در اومده ، دقت و تمرکزش خیلی پایین بود که با تمرینای آقای امینی تمرکزش خوب شده و خیلی سوال میپرسه ، خدا رو شکر پیشرفت علی چشمگیره که همه متوجه شدن ، نقاشی میکشه و از خودش قصه میسازه و شعر آهنگین میخونه . البته باید بگم این همه پیشرفت یه شبه نبوده و واقعا بعضی روزها علی همکاری نمیکرد و گریه و زاری میکرد که من نگران بودم که نکنه بچم پیشرفت نکنه اما به مرور زمان علی وابسته شد و خودش میگفت بیا تمرینا رو انجام بدیم . ممنونم از شما که پناه ما شدید ، انشاالله موفق تر باشید .

علی چهار سال و نیمه توی این سه چهار ماه کار درمانی با آقای امینی دوچرخه سواری ، نقاشی ، لی لی ، بازی با توپ ، جفت پا پریدن ، پروانه زدن و پا بسته و باز کردن رو یاد گرفته که برای من مادر هیچ چیز به اندازه صدای بچم که توی خونه بازی میکنه ، شعر میخونه و قصه میگه لذت بخش نیست و من تا آخر عمرم مدیون شما هستم ، خدا خیرتون بده .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره