تجربه پیشرفت سورنا

سلام وقتتون بخیر آقای دکتر خلیلی در ابتدا از شما و تیم خوبتون بی نهایت سپاسگزارم و بابت راهنمایی همیشگیتون ممنونم . من مامان سورنا بهتویی هستم که سی و سه جلسه گفتار درمانی مرتب و بدون وقفه با خانم بابایی داشتیم و همینطور دوازده جلسه کار درمانی بدون وقفه با خانم شریفی و بعدش یک ماه استراحت و شروع دوباره با خانم فتحعلی البته بعد دو جلسه دوباره یک ماه وقفه افتاد و دوباره شروع کردیم .

سورنا همکاری نمیکرد و من خودمم نتونسته بودم با خانم فتحعلی ارتباط بگیرم و یکم طول کشید ولی باز هم سورنا همکاری نمیکرد و در مجموع دوازده جلسه هم با خانم فتحعلی کار درمانی داشتیم و پنج جلسه رفتار درمانی با خانم تیموری . حدود یک ماه هستش که مربی گرفتیم و در هفته پنج روز و روزی دو ساعت با سورنا جان کار میکنن ، این خلاصه ای از جلسات سورنا تا امروز هستش . روند گفتار درمانی طی این سی و سه جلسه همیشه خوب و رو به جلو بوده که پیشرفتش گاهی کند تر میشه ولی خدا رو شکر در جلسات گفتار درمانی مشکلی نیست و بی نهایت ممنون خانم بابایی هستم .

در ابتدای کار فقط مامان و بابا میگفت که اونم واضح نبود ولی امروز خیلی از کلمات رو میگه و جمله سازی میکنه ، طی کار با خانم شریفی هم خیلی خوب پیشرفت کرد و کاملا متحول شد ولی متاسفانه یک باره شروع کرد به عدم همکاری با من که دیگه تمارین رو انجام نمیداد ، به خانم فتحعلی ارجاع داده شدیم و جلسات اول نامنظم با تعطیلی بود و یکم طول کشید تا ارتباط بگیریم ، یک ماه هستش که مربی داره و خدا رو شکر تمارین رو خوب انجام میده . خانم فتحعلی ما رو به خانم اسدی معرفی کردن برای ویزیت روانپزشک که در نهایت خانم دکتر ملیحه روزبخش رو معرفی کردن و تشخیص ایشون نقص توجه و بیش فعالی بود ، البته خانم بابایی و خانم شریفی هم قبلا احتمال این تشخیص رو به من گفته بودن و ایشون دارو تجویز کردن .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره