تجربه پیشرفت رادمهر

سلام آقای خلیلی بزرگوار من مامان رادمهر توکلی هستم . خواستم گزارش یک سال و نیم کار درمانی با خانم اژدر عزیز رو خدمتتون عرض کنم . اول تشکر میکنم از شما برادر دلسوز و مهربان و بعد هم از خانم اژدر عزیز که توی این مدت من رو تحمل کردن و واقعا توی کارشون فوق العاده هستن چون من قبل از اینکه با تیم شما شروع کنم یک سال حضوری رادمهر رو هم گفتار درمانی و هم کار درمانی میبردم و واقعا وقت و زمان رو اونجا از دست دادم که همیشه حسرت میخورم که ای کاش زود تر با تیم شما آشنا شده بودم .

زمانی که با خانم اژدر شروع کردیم رادمهر چهار سالش بود و تشخیص اوتیسم داشت ، مشکلات حسی خیلی شدیدی داشت ، ترس از بلندی داشت ، از پله بالا و پایین نمیرفت و از ترس تمام بدنش یخ میکرد و میلرزید ، ناخنش رو میخورد ، تعادل نداشت ، دست به خمیر بازی نمیزد و هر چیزی که نرم بود بهش حس بدی میداد ، درک و شناختش خیلی پایین بود ، توجه و تمرکز نداشت ، دائم بال بال میزد ، دستور پذیریش صفر بود ، خط کشیدن ، قیچی کردن ، غذا خوردن ، لباس پوشیدن ، دستشویی رفتن ، پرتاب و دریافت توپ و مفهوم اعداد رو اصلا بلد نبود و الان خدا رو شکر همه ی مشکلاتش برطرف شده و همه ی این کارها رو خیلی عالی انجام میده ، برام نقاشی میکشه و خیلی عالی رنگ میکنه ، دستورات چند مرحله ای رو خیلی خوب برام انجام میده و خیلی عالی دو چرخه سواری میکنه .

درسته توی این مسیر خیلی سختی کشیدم ولی الان که دارم نتیجه رو میبینم همه ی سختی ها از یادم رفته و دیروز خانم اژدر فرمودن که از نظر ایشون رادمهر میتونه ترخیص بشه و گفتن که به شما اطلاع بدم تا همکار دیگه ای رو بهم معرفی کنید برای ترخیص نهایی . ممنون از شما ، خانم اژدر و خانم خسروی عزیز ، انشاالله که خدا بهترین ها رو سر راهتون قرار بده و اجرتون با خدا .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره