تجربه پیشرفت رادمهر

جناب خلیلی سلام ، وقتتون بخیر 🌸🌸 من مامان رادمهر دژآهنگ هستم . شما وقتی رادمهر دو سال و چهار ماهه بود ، در تاریخ دهم آبان ویزیتش کردین و فرمودین تاخیر حدودا ده ماهه کلامی داره و دستور گفتار درمانی و کار درمانی دادین .

ما ابتدا با خانم مطهری نژاد گفتار درمانی داشتیم که نتیجه دل خواه حاصل نشد و با آقای نورانی ادامه دادیم . خانم شریفی هم کار درمانگر رادمهر جان هستن . از مهارت و همدلی این دو عزیز هرچه بگم کم هست که طی نه جلسه کار درمانی و یازده جلسه گفتار درمانی ، توجه و تمرکز رادمهر خیلی بالا تر رفته ، قبلا ما نمیتونستیم بازی نشستنی انجام بدیم ولی الان خود رادمهر به تنهایی پای پازل و خونه سازی میشینه ، قبلا هر چه با رادمهر تمرین می کردیم به سرعت فراموش می کرد ولی الان بعد از دو یا سه بار شنیدن تکرار میکنه و ازش استفاده میکنه ، در گذشته هر چه سعی می کردم آسمان رو بهش نشون بدم اصلا به اطراف توجه نداشت ، حالا پشت پنجره می ایسته و بلند بلند هر چه ببینه از جوجو و کلاغ تا ماشین و موتور و آقا میگه ، از حدود پنجاه کلمه به تعداد زیادی کلمه رسیده که شمارشش از دستم در رفته ، دستور پذیری پایینی داشت ولی الان بهش میگم برو کلاهت رو از تو اتاقت بیار ، میدوه میاره و تازه نصفه نیمه هم سرش میکنه و اسم و سن خودش ، من ، پدرش ، خاله و عمه هاش رو میگه .

علی رغم اینکه در تمرین ها همکاری کافی نداره و به سختی و با تنوع دادن به بازی ها حاضر به همکاری میشه و ما به تازگی از رفتار درمانگر هم کمک گرفتیم ، ولی هم خانم شریفی و هم آقای نورانی از پیشرفت رادمهر راضی هستند . من از شما و تیم حرفه ای و دلسوزتون کمال تشکر رو دارم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره