تجربه پیشرفت حلما

با عرض سلام و ادب ، گزارش گفتار درمانی حلما چهار و نیم ساله را خدمتتون عرض میکنم . جلسات حلما از اواخر مهر ماه شروع شد و حدود هفت ماه با خانم خسروی عزیز ادامه داشت .

خدا را شکر در مدت این هفت ماه حلما در گفتار پیشرفت بسیار خوبی داشت و تمرینات عالی و متنوع خانم خسروی زمینه ی رشد در حلما را فراهم کرد . نمونه ای از تمرینات گفتاری حلما در راستای افزایش تمرکز  ، حافظه ( شنیداری ، دیداری و حافظه ی فعال ) ، مفاهیم مختلف بالا ، پایین ، کنار و … ، درک زمان ، درک سوال ، داستان گویی مقدماتی و پیچیده ، انتقال پیام ، گزارش روزانه ، درک ضمایر ، قضاوت ، کسب مهارت های اجتماعی و …. بوده است . حلما توان به کار گیری حروف اضافه و ضمایر را نداشت و طول جمله در حد چند کلمه و تکرار کلمه بسیار زیاد بود ، مشکلات گفتاری حلما آرامش خیال را از من گرفته بود ولی خدا را شکر امروز با گذشت هفت ماه حلما مهارت های خوبی کسب کرده و به خوبی صحبت می کنه و شعر می خونه ، طول جملات بیشتر شده و داستان تعریف می کنه .

خانم خسروی عزیز بسیار ممنونم از اینکه مهربان ، دلسوز و با حوصله در طول این مدت به تک تک سوالات من پاسخ دادین و من را به بهترین شکل راهنمایی کردین . قطعا علم ، تجربه و تعهد شما در طی این مسیر شیرینی صحبت کردن حلما را به ما هدیه داد . اگر چه فعالیت ها آنلاین بود اما روند درمان عالی بود . سپاس با تمام وجود 🙏🙏🙏🙏🙏

جناب آقای خلیلی بسیار از شما هم ممنونم . کارهای شایسته و فکرهای بزرگ همیشه قابل ستایش هستند و منتظر روزی هستم که آوازه ی کلاس های آنلاین شما در سراسر ایران شنیده شود . دست مریزاد به این کار با این همه وسعت دید و خوشحالم حلما در این مسیر قرار گرفت .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره