تجربه پیشرفت تیارا

سلام آقای خلیلی وقتتون بخیر

مامان تیارا هستم چهار سال و چهار ماهه . تیارا پارسال شانزدهم آذر توسط شما به صورت حضوری غربالگری شد و در اون زمان در حدود بیست یا سی کلمه فقط در حد اسم بلد بود و اصلا فعل نداشت . البته از وقتی تیارا دو سال و نیم بود ما گفتار درمانی حضوری رو شروع کردیم که متاسفانه پیشرفتی نداشت تا اینکه خانم ارجمندپور لطف کردن و تیم شما رو معرفی کردن که شما درمان آنلاین کار درمانی و گفتار درمانی رو پیشنهاد دادین که قرار شد از همون هفته کار درمانی و بعد از چند جلسه گفتار درمانی هم شروع بشه . تیارا توجه و تمرکز پایینی داشت با دایره لغات خیلی کم که درمان رو شروع کردیم و کار درمانی با خانم اژدر عزیز و گفتار درمانی با خانم بابایی عزیز داشتیم که بسیار با حوصله و با آرامش در کنار ما بودن .

 الان تیارا بعد از حدودا یک سال درمان ، به توجه و تمرکز بالا تری رسیده ، تحمل کاری بالایی داره ، از لحاظ حرکتی خیلی پیشرفت کرده ، دست ورزیش خوب شده ، بازی با توپ و شوت کردن و گرفتن توپ عالیه ، حافظه دیداری و شنیداریش بهتر شده و الان بعد از تلاش خانم اژدر عزیز و خانم بابایی عزیز ، تیارا در حد جمله سه تایی میگه و دایره لغاتش بسیار زیاد شده و به نسبت اینکه تیارا از اول همکاری پایینی داشت اما پیشرفتش خوب بوده و تیارا متاسفانه تلویزیون رو از زیر یک سال به صورت دائم نگاه میکرد 😔😔 که البته کمتر شده .

من واقعا از تیم شما ممنونم که در کنار ما خانواده ها هستین و امیدوارم در این تایم باقی مونده به بهترین حالت ممکن برسیم . مرسی از شما و همکاران خوبتون 🙏🙏♥️♥️♥️

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره