تجربه پیشرفت بردیا

سلام جناب خلیلی من مامان بردیا مولانا هستم سه سال و چهار ماهه که در تاریخ ششم آبان غربال شد و فرمودین یک سال تاخیر گفتار داره . از یازدهم آبان درمان رو شروع کردیم‌ با گفتار درمانگر جناب خلیلی و کار درمانگر خانم‌ شریفی . الان ده جلسه تموم شده و گزارش رو خدمت شما میدم‌ .

بردیا با تاخیر یک ساله گفتار تشخیص داده شد که در ابتدا بردیا دایره کلماتش بد نبود اما کلمات کلیدی و اساسی مثل فعل ها رو نداشت ، جمله در حد دو کلمه ای داشت اونم خیلی کم و در حد چند جمله ، اصلا به حرف گوش نمیکرد و دستور پذیری در حد صفر بود تا جلسات پنجم و ششم که بعد تمارین بردیا میرفتم یه جا از دستش گریه میکردم‌ 😁 اما الان بردیا جملات سه کلمه ای و چهار کلمه ای به کار میبره ، دستور پذیری و همکاریش خیلی خوب شده که نمیگم عالیه چون جا داره ، البته نظر درمانگرامونم مثبته و راضی هستن .

از بزرگواران سرکار خانم شریفی و جناب آقای بدخشان تشکر میکنم و همچنین از شما که به خانواده ها آگاهی میدین ، امیدوارم به زودی گزارش ترخیص بردیا رو بدم خدمتتون . لازمه که بگم خانم شریفی به کارشون خیلی مسلط هستن ، با تجربه هستن و به محض دیدن یا شرح من از موضوع خودشون تفسیر میکنن ، برای من توضیح میدن و راه حل میدن ، این اطمینان به درمانگر خیلی آدم رو دل گرم میکنه و واقعا ازشون سپاسگزارم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره