تجربه پیشرفت امیرعباس

من مادر امیرعباس هستم و میخواستم گزارش پیشرفت پسرمو بهتون بدم . ما آخر مهر ماه غربال شدیم و اول آبان کلاس هامون رو شروع کردیم که به دلایل شخصی بعد از پنج جلسه یه وقفه یک ماهه برامون پیش اومد و بعد از یک ماه دوباره شروع کردیم که در حال حاضر مربی گفتار درمانیمون خانم صفرزاده هستن که ما پنج جلسه با ایشون گذروندیم . فوق العاده حرفه ای ، کاربلد ، ریز بین و نکته سنج هستن و مربی کار درمانیمون خانم دهقانی هستن که ما ده جلسه با ایشون گذروندیم و بسیار راضی هستیم . امیرعباس دو سال و پنج ماهه هست که بزرگ ترین مشکل ما تاخیر در گفتار بود که هنوز این مشکل حل نشده اما بسیاری از مشکلاتمون به طرز قابل توجهی برطرف شده .

امیرعباس مشکلات حسی زیادی داشت که خانم دهقانی به ما ماساژ دادن ، اول اصلا فکر نمیکردم ماساژ تاثیر زیادی داشته باشه اما تصمیم گرفتم به درمانگرمون اعتماد کنم و بعد از ده جلسه اتفاقای فوق العاده ای افتاد ، امیرعباس سلمونی رفتنش خیلی بهتر شده ، بدون مشکل ناخن هاشو میگیرم که قبلا حتی تو خواب هم نمیذاشت بگیرم و کلی بی تابی و گریه میگرد ، تعاملش عالی شده ، خیلی خوب شده ، واکنش به اسم عالیه ، خوابش خیلی خوب شده که قبلا نصفه شبا بیدار میشد و دو سه ساعت بیدار بود اما الان دیگه اونطور نیست ، خنده های بی هدف زیادی داشت که کاملا برطرف شده و دیگه نداره ، دیگه روی پنجه راه نمیره ، دیگه سجده نمیخوابه و فقط تنها کلیشه ای که مونده بال بال زدن هستش ، الان امیرعباس حدود بیست تا میوه ، سی تا حیوون و صداهاشون رو میشناسه ، سرچ داره ، تطابق اشکال داره ، هماهنگی چشم و دستش خیلی خوبه ، اعضای بدن و صورتش رو میشناسه ، دستور پذیریش هم بهتر شده ، قبلا اصلا با اسباب بازی بازی نمیکرد اما الان خیلی علاقه داره به اسباب بازی و کتاب ، اشاره داره ، اگه به چیزی اشاره کنه و من اشتباه اسمشو بگم تصویر بعدی نمیره تا درستشو بگم ، دوست داره با بقیه بچه ها بازی کنه و باهاشون همراه بشه و تماس چشمی هم خیلی بد بود که مشکل کاملا برطرف شده و خیلی خوب شده .

البته هنوز توجه و دستور پذیری پایینه و به گفتار نرسیدیم و تو گفتار ، امیرعباس خیلی مقاومت میکنه . یه جاهایی خیلی ناامید شدم اما به خدا توکل کردم و تصمیم گرفتم هر طور شده ادامه بدم و فقط تلاش و اعتماد به شما و تیم حرفه ای تون باعث شد الان امیرعباس این همه تغییر کنه و از لاک خودش بیرون بیاد ، ازتون خیلی ممنونم و از خدا میخوام شما رو به خواسته هاتون برسونه 💐💐💐

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره