تجربه پیشرفت امیرسبحان

با سلام خدمت آقای خلیلی ، آقای پاشا و تیم محترم خانه رشد .

مامان امير سبحان هستم‌ سه ساله از یزد . من از تاريخ ۱۴۰۰/۵/۲۱ با تیم خانه رشد آشنا شدم و کار درمانی را با خانم شریفی عزيز آغاز کردم .

زمان آشنایی ما با خانم شریفی ، آقا سبحان فقط روی دو تا زانو هاش راه می رفت و حتی یک ثانیه روی پاهاش نمی ایستاد که خدا را شکر بعد از گذشت پنج جلسه‌ ، راه رفتن را به تنهایی شروع کرده و الآن بعد از گذشت سی جلسه‌ حالت پريدن را به خود گرفته است ، از لحاظ حسی حتی حاضر نبود به خمیر ، شن ، ماسه و … دست بزند ولی الآن به راحتی مواد کتلت گوشت را با دستانش جا به‌ جا می کند ، از لحاظ درکی و شناختی حدودا در حد صفر بود ولی الان خیلی بهتر شده ، از لحاظ توجه و تمرکز در سطح پایین بود و اکثر تمرينات را به سختی از روی تقلید انجام می‌داد ولی الان بیشتر تمرينات را می فهمد و انجام می دهد ، از لحاظ دستور پذیری هم صفر بود یعنی در حد انجام فعل بده هم نبود و الآن خيلی بهتر شده و …… .

من همه این ها را مدیون اول خدا و بعد زحمات ، تلاش‌ها و تمرينات عالی خانم شریفی عزيز هستم و دل گرمی و امیدی که در وجود من می کاشتند تا ناامید نشوم . از ایشان و آقای خلیلی بی نهایت سپاسگزارم و تمام خوبی های دنیا و آخرت را برایشان آرزومندم ، با سپاس .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره