تجربه پیشرفت امیرحسین

سلام آقای خلیلی وقتتون بخیر ، میخواستم گزارش پیشرفت امیرحسین چهار سال و ده ماهه رو بهتون بدم . ما یازده ماه هست که با تیم شما گفتار و کار درمانی رو شروع کردیم و از اون زمان تا الان پسر من اصلا قابل مقایسه با قبلش نیست . گفتار درمانگر اول ما خانم زمانی عزیز و کار درمانگر اولمون خانم اژدر عزیز بودند که قبلا گزارش پیشرفت با این دو عزیز رو خدمتتون فرستادم .

و برای کار درمانی هم ارجاع دوره ای شدیم به آقای امینی که بیست جلسه کار درمانی باهاشون داشتیم . وقتی با ایشون شروع به کار کردیم ، سطح توجه پسرم خیلی پایین‌تر بود ، همکاری و سطح تحمل پایینی داشت و مشکلات حسی هم خیلی بیشتر از الان بود . ایشون واقعا مسلط ، دلسوز و بسیار دقیق بودند و هر فیلمی که براشون می‌فرستادم رو به صورت کامل ارزیابی می‌کردند و هر موردی که مربوط به مشکل پسرم بود رو به طور کامل برام توضیح می‌دادند ، جوری که انگار من دارم دوره کار درمانی میبینم ، تمرینات رو هم به صورت فیلم و ویس برای هر کدوم توضیح می‌دادند و اهداف تمرینات رو توضیح می‌دادند ، هر جلسه از گفتار پسرم ، رفتارها و تعاملاتش کاملا سوال میپرسیدن و وضعیت رو دقیقا بررسی می‌کردند . بعد از بیست جلسه پسرم سطح توجهش خیلی بهتر شد و همکاری و صبرش خیلی بیشتر شد جوری که الان چند ساعت گفتار و کار درمانی رو پشت سر هم انجام میدم و واقعا روی تمرینات میمونه و تلاش و اعتماد به نفسش خیلی بیشتر از قبل شده و مشکلات حسیش هم نسبت به قبل خیلی کمتر شده . واقعا ازشون خیلی ممنونم ، خیلی بهمون کمک کردند و الان ما رو ارجاع دوره ای دادند ولی واقعا من ته دلم راضی به این ارجاع نبود ولی چون خیلی بهشون اعتماد داشتم قبول کردم و الان به شدت استرس دارم که کار درمانگری که جای ایشون معرفی شدند هم بتونند به این اندازه به ما کمک کنند .

واقعا بعد از ایشون خیلی سخت هست که درمانگری بتونه این حد از انتظارات ما رو برآورده کنه و کار شما سخت‌تر از همیشه هست چون ازتون خیلی انتظارم بالا رفته با توجه به درمانگرایی که تا الان داشتیم . انشاالله که خانه رشد همین طور پر قدرت ادامه بده و بتونه دل تک تک مادرانی که فقط خدا میدونه چه زجری می‌کشند رو شاد کنه . 🙌🏻🙌🏻🌸🌸🌸

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره