تجربه پیشرفت امیرحسین

سلام آقای خلیلی وقتتون بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه .

من مادر امیرحسین هستم امیرحسین پنج سالشه و حدود یک سال و یک ماه هست که با تیم شما به صورت آنلاین کار میکنیم و تو این مدت پسرم خیلی تغییرات داشته و با قبلش اصلا قابل مقایسه نیست که قبلا گزارش‌های پیشرفتش رو خدمتتون ارسال کردم . وقتی که قرار شد آقای امینی ما رو ارجاع دوره ای بدن ، واقعا ته دلم راضی نبود که کار درمانگرمون عوض بشن . چون از آقای امینی واقعا راضی بودیم و واقعا خیلی استرس داشتم که درمانگر جدید مثل آقای امینی هستن یا نه .

الان ده جلسه هست که ما با آقای رضائی کلاس آنلاین داشتیم و واقعا میتونم به جرات بگم که یکی از بهترین کار درمانگرای تیمتون هستن و به شدت دلسوز ، دقیق ، کاربلد و با نظم هستن . تمرینات امیرحسین رو با دقت تمام ارزیابی می‌کنن و حتی گاهی تمرین هفته قبلش رو با تمرین همون هفته مقایسه می‌کنن که روند پیشرفت و تغییرات‌ رو دقیقا ارزیابی کنن . همیشه تایمی که برای کلاسمون میذارن خیلی بیشتر از چهل و پنج دقیقه هست و واقعا جا داره که ازشون خیلی تشکر کنم بابت زحماتشون . وجدان کاریشون قابل ستایش هست و واقعا خیلی تفاوت هست بین درمانگری که عاشق و متعهد به کارش هست و کسی که فقط به کارش به عنوان یه شغل نگاه میکنه .

امیر حسین تمرکز و توجهش خیلی بهتر شده ، مداد دست گرفتن و نقاشیش خیلی بهتر شده ، قبلا خیلی کم رنگ می‌کشید ولی الان خیلی عالی شده ، بازی با توپ ، شوت ، کنترل ، دریافت توپ و … خیلی بهتر شده البته هنوز یکم جا داره که بهتر بشه ، عضلات پاش قوی‌تر شده ، قبلا خیلی دنبال چرخوندن وسایل و صدا تولید کردن بود که میتونم بگم حدود هشتاد درصد مشکلش حل شده ، خیلی اجتماعی تر شده و تعاملش بهتر شده ، روی حافظه شنیداری ، دیداری و … خیلی خوب کار شده و خیلی مواردی که شاید الان حضور ذهن نداشته باشم که بخوام همشو خدمتتون عرض کنم .

آقای رضائی نظرشون این بود که یک جلسه دیگه امیرحسین ترخیص بشه ولی من ازشون خواستم تا چند ماه دیگه که امیرحسین میره پیش دبستانی تمریناتش ادامه داشته باشه که به سطح خیلی خوبی برسه بعد ترخیص بشه . واقعا ازتون بابت معرفی درمانگرای فوق العاده ممنونم . انشاالله همیشه شاد و پیروز باشید 🌸🌸🌸🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره