تجربه پیشرفت امیرحسین

خدمت شما جناب خلیلی عزیز سلام و خدا قوت عرض میکنم . من مادر امیرحسین نصیرزاده شش سال و نیمه هستم که اولین بار سال گذشته در اردیبهشت ماه شما پسرم رو غربال کردید و تشخیص تاخیر سه ساله و نقص توجه دادید و برامون کار درمانی و گفتار رو تجویز فرمودید .

به لطف الهی ، دقت و توجه شما ، تلاش کار درمانگر ، گفتار درمانگر و در مقطعی رفتار درمانگر محترم خانه ی رشد ، اکنون پسر من از تیم خانه ی رشد اجازه ی ترخیص گرفته و خدا رو شکر پسرم در تمام زمینه های شناختی ، حرکتی و گفتاری به همسالان خودش رسیده و میتونه با موفقیت به کلاس اول بره . سالی که گذشت به لطف گفتار درمانگر محترم خانم ملکیان ، تمام مراحل گفتاری رو طی کرد و به مرحله ی ترخیص رسید . اکنون به لطف خدا ، تمرینات بسیار عالی و راهنمایی های دقیق کار درمانگر بسیار مهربان ، با اخلاق و بسیار کاربلدمون سرکار خانم پریسا فتحی ، پسرم هفته ی قبل به تشخیص ایشون به مرحله ی ترخیص رسید و فرمودن از نظر من عالی هست و نیازی به کار درمانی نیست . خودم با تمام وجودم این تغییر شگرف رو در بچه ام حس کردم . پسر من سال گذشته واقعا از همسالانش خیلی عقب تر بود اما الان واقعا دیگه این حس رو ندارم که پسرم از دوستانش عقب هست ، حتی با آموزش های خیلی خوبی که گرفته در پاره ایی از مسائل از همسن های خودش جلو تر هم هست . همه ی این ها به لطف آشنایی با پیج خوب شما و متخصصان ماهر و با اخلاق شما اتفاق افتاد .

آقای خلیلی عزیز هزاران درود بر شما ، روزی که شروع کردم برای درمان هیچ وقت فکر نمیکردم پسر من هم به مرحله ی ترخیص برسه چون در ابتدا خیلی خیلی چالش داشتیم . پسرم اصلا تمرکز نداشت و حوصله ی آموزش نداشت ، خانم فتحی برای انزوا طلبی  و اضطرابش هم ما رو ارجاع دادن به آقای پاشا که بهترین روانشناس رو معرفی کنن . الان واقعا خوبه و خیلی عالی آموزش میبینه و من خیلی خوشحالم ، تنها مشکل پسرم الان اینه که سطح اضطرابش بالا هست وگرنه از لحاظ هوشی ، شناختی ، حرکتی و گفتاری الان عالی هست اما با دوستانش به طور خود جوش بازی نمیکنه انگار اعتماد به نفسش کم هست که باید با روانشناس حلش کنم .

الان میخوام به طور ویژه از خانم فتحی کار درمانگر پسرم تشکر و قدردانی زیادی کنم چون با مهارت زیاد رفتار و حرکات پسرم رو تحلیل میکردن ، طوری که انگار دقیقا پیش ما بودن و از من مادر بیشتر پسرم رو می شناختن ، خیلی هم بهم انگیزه میدادن ، مدام تشویقم میکردن ، بهم روحیه میدادن ، سرشار از انرژی مثبت بودن و دقیقا با کلام سرشار از انرژیشون به من انگیزه ی تلاش میدادن . گاها من هزینه ی جلسات رو به موقع نمیتونستم پرداخت کنم و مدتها طول میکشید اما بسیار با مهربانی و متانت صبوری میکردن و چیزی نمیگفتن . امیدوارم خداوند تمام خوبی های عالم رو نصیبشون کنه و همیشه سلامت و پرتوان باشن . من از کادر محترم درمان شما واقعا راضی بودم ، حقیقتا بهترین تیم ایران رو جمع کردید . من واقعا از کار درمانگرم خانم فتحی عزیز و گفتار درمانگرم خانم ملکیان عزیز راضی و خشنود بودم ، از شما آقای خلیلی سپاسگزارم که زحمت زیادی برای جمع کردن بهترین متخصصان کشیدید و ما خانواده ها رو از بحران نجات دادید . هزاران درود بر شما .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره