تجربه پیشرفت آریا

سلام آقای خلیلی ، امیدوارم حالتون خوب باشه . مامان آریا هستم بیست و شش ماهه با تشخیص اوتیسم . نوزده جلسه کار درمانی با خانم پیری عزیز رو داریم ، هشت جلسه گفتار درمانی با آقای مناف داشتیم و در حال حاضر گفتار رو در نه جلسه با خانم پوریاری عزیز داریم ادامه میدیم .

آریا زیاد تلویزیون دیده بود و وابستگی خیییلی شدید به پدر و مادر داشت و داره اما از شدت وابستگیش کم شده و هشت ماهه که تلویزیون رو خاموش کردیم اما همچنان به تی وی و گوشی علاقه زیادی داره ، آریا شش ماهه که درمان آنلاین میگیره و تو این مدت تغییر چشم گیری داشته ، به لطف خدا و تمرین درمانگرای عزیز واکنش به اسم از صفر به هشتاد درصد ، اشاره‌ از صفر به پنجاه ، دستور پذیری از صفر به پنجاه ، در خواست کردن از صفر به هفتاد ، دقت ، توجه و تمرکزش خیلی بهتر شده و بازم جای کار داره ، مشکلات حسی زیادی داشت خدا رو شکر خیلی بهتر شده ، درک و شناخت خیییلی پایین بود خدا رو شکر در حال پیشرفته ، ارتباط چشمی خییلی بهتر شده ، ارتباط با بچه‌ ها و افراد آشنا خوب شده و با افراد غریبه در حال بهبوده ، آریا زمان شروع درمان اصلا کلمه نداشت اما خدا رو شکر الان کلمات زیادی داره تقریبا بعضی از کلماتش خود انگیخته هست و بعد از ما هم کلمات رو تکرار میکنه ، آریا تو مکان‌ های سر پوشیده مثل فروشگاه و مطب خیلی بی قراری و گریه میکنه و میخواد بغلش کنیم . مشکل اصلی آریا عدم همکاری برای بازی کردن و تمرین هفتگی هستش و اخیرا خیلی لجباز شده و در طول روز با گریه ها و بی قراری هاش مواجه میشیم بخاطر همین درمانگر ها پیشنهاد رفتار درمانی دادن که قراره با خانم کاخکی شروع کنیم .

و در نهایت تشکر میکنم از شما و درمانگرای آریا جان و قدردان زحمات همگی شما هستم . امیدوارم به لطف خدا و با کمک تیم خوب شما اتفاقای خیلی خوبی پیش روی پسرم باشه انشالله .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره