تجربه پیشرفت آریا

سلام آقای خلیلی من مامان آریا هستم بیست و سه ماهه . آریا تو بیست ماهگی از دکتر تشخیص اوتیسم گرفت ، در تاریخ 1400/11/25 توسط خانم ترک نژاد غربال شد و از هشتم اسفند درمان آنلاین شروع شد که تا کنون ده جلسه کار درمانی با خانم پیری عزیز و هشت جلسه گفتار درمانی با آقای علی مناف داشتیم .

آریا زیاد تلویزیون دیده بود و وابستگی خیلی شدید به پدر و مادر داشت . مشکل اصلی آریا در حال حاضر عدم همکاری حین تمرین و بازی کردن ، دستور پذیری ضعیف و مشکلات حسی هست . به لطف خدا و با تمرین درمانگرای عزیز ، واکنش به اسم از صفر به شصت درصد ، دستور پذیری از صفر به سی درصد و درخواست کردن از صفر به پنجاه درصد رسیده ، دقت ، توجه و تمرکزش خیلی پایین بود که الان بهتر شده و بازم جای کار داره ، ارتباط چشمی خیلی بهتر شده ، ارتباط با بچه ها و اطرافیان رو به بهبوده ، آریا اصلا کلمه نداشت اما الان بالای بیست تا کلمه داره که بعضی از کلماتش رو فقط من مادر متوجه میشم ، صدای چند تا حیوون رو در میاره و درک و شناختش صفر بود اما الان از نظر درک و شناخت خییییلی در حال پیشرفته .

به امید ترخیص آریا از خانه رشد و تشکر میکنم از شما آقای خلیلی و درمانگرای عزیز آریا جان خانم پیری و آقای مناف که خیلی متخصص و کاربلد هستن .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره